• Dzień Chłopaka

• 30 września żaden z chłopców ze szkoły nie pozostał bez życzeń i upominku. Dziewczyny małe i duże zadbały, by w tym szczególnym dniu było miło i wesoło.

• Zajęcia w Grodziskiej Bibliotece

• W dniu 27 września 2022 r. uczniowie klas I- III odbyli wycieczkę do Grodziskiej Biblioteki Publicznej. Niezwykła wróżka zostawiła tam dla nich list, w którym napisała, że uwielbia baśnie. Aby się przekonać jakie, dzieci miały wykonać różne zadania. Były zagadki, kalambury, zabawa z magiczną lampą i zaczarowanym pudełkiem. Była też moc pozytywnych emocji, rywalizacja i współpraca, odkrywanie nowej wiedzy.

Dzięki współpracy z Grodziską Biblioteką mieliśmy szansę kolejny raz uczestniczyć w zajeciach promujących czytelnictwo wśród najmłodszych.