• Pożegnania nadszedł czas

• W dniu 24 czerwca 2022 r., podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego 2021/2022, pożegnaliśmy długoletnią nauczycielkę i Dyrektor Szkoły, panią mgr Barbarę Kosztowną, która przeszła na zasłużoną emeryturę.

Grono pedagogiczne i Rada Rodziców złożyła na ręce Pani Dyrektor podziękowania i kwiaty za wiele lat współpracy i oddania szkole, dzięki czemu była ona miejscem przyjaznym dla wszystkich, powiększyła się o nowe pomieszczenia oraz nabrała barw i charakteru.

Życząc Pani Dyrektor odpoczynku i spokoju bez trudności związanych z edukacją i zarzadzaniem szkołą, wierzymy, że spełni swoją obietnicę i będziemy mogli się nadal widywać w prowadzonej przez siebie bibliotece szkolnej.

Przyjaciele